Rzęsy 2D – najpopularniejsza metoda przedłużania rzęs

Rate this post

Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety kochają korzystać z różnego rodzaju zabiegów, dzięki którym mogą poprawić swój wygląd. Czują się potem ładniejsze, bardziej wartościowe i po prostu szczęśliwsze – a dopóki sobie tym nie szkodzą to nie ma w tym nic złego. Farbowanie włosów, depilacja laserowa czy przedłużanie rzęs – nikomu przecież nie robią krzywdy. A dla osób, które nie lubią wyglądu swoich włosów lub rzęs bądź wstydzą się siwizny – może być to ogromna zmiana na lepsze.

To właśnie dlatego nigdy nie powinno się oceniać drugiego człowieka negatywnie tylko dlatego, że wykonuje on jakieś zabiegi, które nas nie interesują – jesteśmy przecież kompletnie różnymi ludźmi i możemy chcieć od życia czegoś innego. Nie krytykujmy się nawzajem bez powodu – nie warto marnować na to czasu. Jeżeli ktoś chce sobie zrobić botoks, rzęsy 2D lub nawet operacja plastyczną – życzmy mu powodzenia i wspierajmy w tej decyzji.

Rzęsy 2D – dlaczego są takie popularne?

My porozmawiamy sobie teraz trochę więcej o wspomnianym przedłużaniu rzęs, które w ostatnich latach stało się prawdziwym hitem. Kobiety każdego dnia zapisują się na kolejne wizyty do kosmetyczek, które mają pełne ręce roboty. Dlaczego? Dlatego, że każda z pań chce mieć piękne i dobrze widoczne rzęsy – a przedłużanie ich może nam to właśnie zapewnić. Do tego warto zainwestować w taki produkt jak odżywka do rzęs, która dodatkowo zdrowotnie wspomoże nasze rzęsy – sprawdź więcej na wspolniedlazdrowia.com.

Rzęsy 2D - dlaczego są takie popularne?

Do dyspozycji mamy tutaj metodę 1:1, rzęsy 2D i rzęsy 3D. Skupimy się tutaj głównie na tym, jak działa na rzęsy metoda 2D – ale bez problemu domyślisz się też, na czym polegają pozostałe metody. Jak to możliwe? To proste – rzęsy 2D polegają na tym, że do naszego jednego włosa są doczepiane dwie dodatkowe rzęsy. Widzisz więc tutaj, że ich objętość znacznie się zwiększa. A metoda 1:1 i rzęsy 3D? Tutaj doczepiana jest jedna rzęsy lub trzy – analogicznie do metody 2D. Nie ma tutaj więc zupełnie nic skomplikowanego – a my możemy wszystko to sobie dobrze przemyśleć i zdecydować, co nam odpowiada.

Największą popularnością, jeżeli chodzi o przedłużanie cieszą się rzęsy metoda 2D. Dlaczego? Bo dzięki nim mamy taki efekt, który odpowiada większość kobiet. Przy metodzie 1:1 efekty nie są tak dobrze widoczne i są czasami zbyt naturalne – a z kolei rzęsy 3D potrafią nadać nam niestety sztucznego wyglądu. A rzęsy 2D? Rzęsy 2D znajdują się po środku i są po prostu idealnym rozwiązaniem – bardzo dużo kobiet to potwierdzi.

A dlaczego nie metoda 1:1?

Na pewno nie można zaprzeczyć temu, że metoda 1:1 początkowo była faktycznie najbardziej popularna – kobiety ją kochały i bardzo chętnie przychodziły na taki zabieg. Były to jednak początki – wtedy przedłużanie rzęs było po prostu nowością i cieszyłyśmy się już nawet z tego, że możemy mieć o połowę więcej rzęs. Nie przyszło nam nawet do głowy, że można osiągnąć jeszcze lepszy efekt – a w dodatku dalej będzie to bezpieczne i gustowne. Rzęsy 2D a 1:1 to po prostu naturalne przejście, do którego musiało dojść.

Pamiętaj jednak, że jeżeli odpowiadają Ci rzęsy 1:1, a 2D Ci się nie podoba to nie musisz ulegać żadnej presji. Nie chodzi w tym wszystkim przecież o to, aby tylko przypodobać się innym ludziom – to kobieta ma dobrze się ze sobą czuć i jeżeli bardziej odpowiada jej 1:1, a rzęsy 2D wywołują już dyskomfort – to powinna ona zapisywać się tylko na zabieg 1:1.

Rzęsy metoda 2D na pewno są po prostu następstwem 1:1 – ale nie da się też ukryć, że mnóstwo kobiet to właśnie w nich zakochało się najbardziej. Metoda 1:1 może nam się wydawać czasami po prostu niewystarczająco dobra – a płacimy za takie przedłużanie spore pieniądze i mamy prawo oczekiwać, że efekt nas zadowoli. Rzęsy 2D a 1:1 to spora różnica – takie są fakty.

A jeżeli nie masz pewności, co chcesz zrobić – sprawdź sobie rzęsy 2D, a 1:1 będziesz najwyżej stosować wtedy, gdy 2D Ci nie podpasuje. Takie rzęsy zakładamy sobie też przecież tylko na kilka tygodni – nie podejmujemy tutaj więc żadnej ostatecznej decyzji i nic się nie stanie, jeżeli za pierwszym razem przypadkowo wybierzemy źle. Świat się na pewno od tego nie zawali – obiecujemy Ci, że to jedna z tych decyzji, które możesz naprawdę łatwo naprawić.

Dlaczego uwielbiamy rzęsy 2D?

Rzęsy 1:1 wyglądają bardzo naturalnie, a niektóre panie po przedłużaniu oczekują czegoś zupełnie innego – naturalny efekt może nam przecież równie dobrze zapewnić tusz do rzęs. To właśnie dlatego wolimy opcje 2D – rzęsy 2D dają nam kocie oko. Mnóstwo klientek używa tego określenia – ich zdaniem kocie oko najlepiej opisuje rzęsy 2D. Wtedy po prostu oko staje się bardziej wyraziste i nasze spojrzenie przyciąga – a przecież to miłe, gdy ludzie nas komplementują i my także czujemy się piękne.

Dlaczego uwielbiamy rzęsy 2D?Jeżeli chcesz uzyskać kocie oko to rzęsy 2D są dla Ciebie – pamiętaj tylko, że trzeba o nie potem dobrze dbać. Nie powinno się ich dodatkowo malować i konieczne jest delikatne korzystanie z płynu do demakijażu. Jeżeli nie będziemy stosować się do zaleceń to rzęsy 2D kocie oko zapewnią nam tylko przez krótki czas – a szkoda przecież zmarnować wydane na ten zabieg pieniądze.

Aby rzęsy 2D zapewniały Ci kocie oko cały czas – musisz też powtarzać taki zabieg. Najczęściej rzęsy uzupełniamy po około 2-4 tygodniach. Cena uzupełnienia jest już trochę niższa, ale dalej warto dobrze się zapoznać z kosztami – musimy być na to przygotowane. Zobacz sobie w Internecie, jakie efekty przed i po dają rzęsy 2D – i wtedy podejmij jakąś decyzje.

Jak dbać o rzęsy 2D – czy pomoże nam odżywka do rzęs?

Rzęsy 2D przed i po prezentują się zupełnie inaczej – to pewne. Nie możemy jednak z góry zakładać, że będą one tak samo idealne przez cały czas – tym bardziej, jeżeli nie dbamy o nieodpowiednio. Rzęsy metoda 2D wymagają od nas przestrzegania pewnych zasad – a jeżeli nie będziemy tego robić to niestety szybko zaczną one wyglądać gorzej.

Rzęsy 2D przed i po można sobie sprawdzić w Internecie – tak, jak wspominaliśmy. Warto zwrócić uwagę na to, jak dana osoba o nie dbała. Czy czyściła je przy pomocy delikatnych płynów? Czy rzęsy metoda 2D były cały czas traktowane ostrożnie – tak, aby nie zostały wyrwane czy przesadnie połamane? To wszystko ma znaczenie. Tak samo jak stosowanie odżywki do rzęs. Odżywka do rzęs to produkt, który nam zregeneruje osłabione rzęsy. Warto w niego zainwestować i zakupić. Więcej informacji o tym jak odżywka do rzęs może Ci pomóc, sprawdź w artykułach na naszej stronie.

A jeżeli stosujemy się do zaleceń to rzęsy 2D przed i po będą wyglądały tak samo świetnie – postarajmy się więc podejść do tego odpowiedzialnie. Sprawdź sobie, jak prezentują się rzęsy 2D przed i po – a potem zapisz się na taki zabieg. Pamiętaj także o sprawdzeniu polecanego produktu, czyli naturalna odżywka do rzęs.