Jak schudnąć 10 kg w miesiąc – jak ćwiczyć? Opinie na forum

0
Rate this post

Wiele osób obecnie zmaga się z nadwagą, ponieważ żyjemy w takich czasach, gdzie niestety mamy bardzo łatwo dostęp do kalorycznej i mocno przetworzonej żywności. Nie ułatwia nam to podejmowania dobrych wyborów i chociaż się staramy – kilogramy na wadze tylko i wyłącznie wzrastają. Ludzie nie są z tego powodu zadowoleni, bo nadwaga jest przecież przyczyną wielu niebezpiecznych chorób – a w dodatku zwykle po prostu nie podobają nam się zmiany zachodzące w naszym ciele.

Jak schudnąć 10 kg w miesiąc? Jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące? Co zrobić, aby waga w ogóle w końcu zaczęła spadać? Zwykle nie chcemy zaakceptować prostej prawdy, która znajduje się przed nami – potrzebna jest tutaj po prostu dieta i ćwiczenia. Nie ma żadnych magicznych kapsułek czy zabiegu, który zrobi wszystko za nas – tutaj potrzebna jest ciężka praca, dedykacja i zaangażowanie w ten proces.

Jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące? Ćwiczenia.

Dlaczego nie chcemy zmienić sposobu odżywiania? Jedzenie słodyczy i tłustych potraw zwyczajnie sprawia nam przyjemność – bywa nawet tak, że nasz humor jest uzależniony od tego, co spożywamy. Gdy pomyślimy sobie, że nagle czeka nas jedzenie sałaty i liczenie każdej kalorii – czujemy się po prostu źle i nie mamy ochoty tego robić. Automatycznie myślimy sobie, że na pewno nie damy rady i jesteśmy zwyczajnie za słabi. To jednak nie jest prawda – każdy może schudnąć, ale najpierw trzeba sobie kilka spraw poukładać w swojej głowie.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc - w 2 miesiące - w miesiąc - ćwiczenia

Musi do nas dotrzeć, że jedzenie nie zostało stworzone po to, aby czyniło nas szczęśliwszymi – ma ono stanowić sposób na przeżycie. Oczywiście nie da się oddzielić niektórych spraw – dobre posiłki zawsze będą nam się kojarzyły z różnymi okazjami i to normalne, że niektóre pokarmy wywołują w nas konkretne emocje. Nie możemy jednak pozwolić na to, aby zaczęło ono nas kontrolować – to wtedy zwykle pojawia się problem.

Dzisiaj postaramy się podpowiedzieć Ci, jak schudnąć 10 kg – ale nie zakładaj, że uda Ci się to zrobić w miesiąc lub tydzień. Jeżeli chcemy, aby nasze efekty faktycznie się utrzymały i spadek wagi był trwały – musimy dać sobie trochę czasu. To po prostu musi potrwać, bo nie przytyliśmy też w dwa czy trzy dni. Jeżeli jednak wykażesz się cierpliwością i silną wolą – jesteś w stanie osiągnąć naprawdę wszystko.

Jak schudnąć 10 kg w 3 miesiące?

Jak schudnąć 10 kg w tydzień bez efektu jojo? Od razu powiemy Ci, że jest to po prostu niemożliwe – nie da się tego zrobić i nie da się utrzymać nowej wagi. Głodówki są też tak naprawdę najgorszym, co możemy sobie zrobić – wyniszczamy wtedy swój organizm, który zwyczajnie nie ma siły prawidłowo pracować. Nie zadawaj sobie takich pytań. Zamiast zastanawiać się nad tym, jak schudnąć 10 kg w tydzień bez efektu jojo – dowiedz się, jak schudnąć 10 kg w 2 miesiące lub jak schudnąć 10 w 3 miesiące. W dalszym ciągu jest to trochę za szybkie tempo – ale przy dużej nadwadze coś takiego faktycznie da się zrobić.

Zalecany spadek wagi to około 0,5-1 kg tygodniowo i wtedy wiemy, że wszystko odbywa się zdrowo i bez jakiegokolwiek zagrożenia dla naszego życia. Wiele osób ma do tego negatywne nastawienie, bo uważamy, iż proces ten po prostu trwa za długo – a niestety w jego trakcie łatwo jest stracić chęci do działania. Musimy jednak w sobie znaleźć motywacje, bo nikt nie będzie nas tutaj przecież ciągle kontrolował – jeśli będziemy chcieli podjadać to oczywiście, że damy radę to robić.

Czy jednak ma to sens, skoro wiemy już, że zależy nam na utracie kilogramów? Na pewno nie.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc - w 3 miesiące - w 2 tyg

Jeśli chcesz wiedzieć, jak schudnąć 10 kg w miesiąc zapytaj o to dietetyka – on najpewniej od razu powie Ci, że musisz tutaj zmienić swoje oczekiwania i podejście. Dwa lub trzy miesiące to o wiele lepszy czas. A jak to osiągnąć? Trzeba odżywiać się zdrowo – ale pamiętając też o tym, aby okazjonalnie pozwolić sobie także na “małe grzeszki”.

Dlaczego jest to tak ważne? Dlatego, że wtedy nie myślimy już tylko cały czas o tym, aby zjeść ulubiony batonik czy kawałek pizzy – jemy to i wracamy do nowego trybu życia. Słodycze można przecież bez żadnego problemu wliczyć w swoje zapotrzebowanie kaloryczne – ludzie o tym nie wiedzą, ale tak naprawdę każdego dnia jesteśmy w stanie jeść coś słodkiego i dalej będziemy przy tym chudnąć.

Jak schudnąć 10 kg w miesiąc? Porzuć nadzieje na tak wysoki wynik, zacznij zwracać uwagę na to, co jesz i staraj się zachować też przy tym zdrowy rozsądek. Pamiętaj, że to właśnie teraz musisz po prostu nauczyć się, jak powinno się jeść na co dzień – a potem taki styl życia musi stać się czymś normalnym. Nigdy nie wolno Ci już wrócić do przejadania się, bo to zawsze będzie kończyło się powrotem do starej wagi.

Jak schudnąć 10 kg w miesiąc? Opinie na forum Zapytaj

Gdy zastanawiamy się nad tym, jak ćwiczyć żeby schudnąć 10 kg – zwykle do głowy przychodzą nam przede wszystkim bardzo intensywne treningi. Jest to jednak złe podejście – nie trzeba wcale “katować się” na siłowni, aby schudnąć. Możesz zacząć powoli – jest to wręcz zalecane, bo nie znamy przecież jeszcze wtedy możliwości naszego organizmu. Nie wiemy, na ile jesteśmy w stanie sobie pozwolić i ile mogą wytrzymać nasze stawy. Im wyższa waga – tym trzeba być bardziej ostrożnym.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc - forum - zapytaj 

Sprawdzą się tutaj nawet spacery – jeśli do tej pory wszędzie jeździliśmy samochodem lub komunikacją miejską to będzie to już dla nas ogromna różnica. Zmiany w naszym ciele powinny zacząć pojawiać się bardzo szybko – jeśli oczywiście w tym samym czasie zajmiemy się też naszą dietą. Jak schudnąć w miesiąc 10 kg? Zacznij od diety i ćwiczeń, a potem po prostu obserwuj, jak reaguje na to Twój organizm.

Będziesz chudnąć powoli – ale przynajmniej w końcu zaczniesz zmierzać w dobrym kierunku. Ćwiczenia sprawdzają się zawsze – bez względu na to, co konkretnie wybieramy. Nie lubisz biegania? Nic straconego – wybierz się na basen lub zacznij dojeżdżać do pracy na rowerze. Obserwuj swoje ciało i jeśli czujesz, że jesteś w stanie to zrobić – ruszaj się coraz więcej. Nasz organizm może potrzebować na początku trochę czasu na to, aby się przyzwyczaić do nowego trybu życia – ale możemy Cię zapewnić, że będzie tylko coraz lepiej i Twoja kondycja w końcu pozwoli Ci osiągać co raz to nowe cele.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak schudnąć 10 kg w miesiąc ćwiczenia to na pewno dobry pomysł – odchudzanie bez nich też jest możliwe, ale trwa dużo dłużej i nasze zapotrzebowania na kalorie jest też wtedy mniejsze. Ruszać warto się przecież też po prostu dla zdrowia – cały nasz organizm pracuje wtedy lepiej, mamy dobre samopoczucie i jesteśmy z siebie dumni. Pamiętaj, że robisz to wszystko po to, aby poprawić jakość swojego życia – nie na miesiąc, ale na całe lata.

Jak schudnąć 10 kg w miesiąc bez ćwiczeń?

Wspominaliśmy już wcześniej o tym, że ludzie bardzo często próbują się głodzić, aby szybko schudnąć. Chcemy wiedzieć, jak schudnąć w 3 dni 10 kg lub jak schudnąć w 2 tygodnie 10 kg – ale to wszystko jest po prostu niemożliwe. To normalne, że chcielibyśmy któregoś dnia obudzić się po prostu bez nadwagi – ale musimy wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie i zrobić to dobrze.

jak schudnąć 10 kg w miesiąc - bez efektu jojo

Jak schudnąć w 3 dni 10 kg? Trzeba po prostu przestać jeść – ale mamy nadzieję, że coś takiego dla nikogo nie wydaje się być idealnym pomysłem. Zmarnujesz tylko swój czas, najpewniej tak czy inaczej nie osiągniesz takiego spadku wagi – a jak tylko znowu zaczniesz znowu jeść to kilogramy powrócą z nawiązką.

Jak schudnąć 10 kg w miesiąc bez efektu jojo?

Gdy poszukasz sobie informacji na temat tego, jak schudnąć 10 kg w miesiąc forum podpowie Ci, iż wiele osób próbowało coś takiego osiągnąć i zawsze potem tego żałują. Niestety lubimy uczyć się na własnych błędach, ale nie dociera do nas niebezpieczeństwo takiego podejścia. Jak schudnąć 10 kg w miesiąc bez ćwiczeń, jak schudnąć 10 kg w 2 tygodnie – przestań zadawać sobie takie pytania i zastanów się nad tym, co chcesz tutaj faktycznie osiągnąć.

Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak schudnąć 10 kg w miesiąc bez ćwiczeń to być może oznacza to, że nie masz w sobie jeszcze wystarczająco dużo motywacji. To kolejny błąd, który popełniamy – próbujemy zacząć odchudzanie bez odpowiedniego przygotowania się i po prostu mamy nadzieję na to, że być może nam uda się osiągnąć to, co nie udało się nikomu wcześniej. Jest to jednak bardzo naiwne podejście.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak schudnąć 10 kg ćwiczenia musisz po prostu zaakceptować. Musisz pogodzić się z tym, że Twój stary tryb życia musi przejść do historii – nie możesz dalej wylegiwać się na kanapie, jeść tylko chipsy i zapijać je piwem. Oczywiście, że chcielibyśmy, aby było inaczej – ale te najlepsze rzeczy w naszym życiu nigdy nie są łatwe.

Aby dowiedzieć się, jak schudnąć 10 kg w miesiąc forum omijaj z daleka – nie są Ci tutaj potrzebne porady innych ludzi, ale raczej wsparcie dietetyka czy trenera. Większość z nas tak naprawdę doskonale wie, co trzeba robić, aby schudnąć – musi jednak minąć dużo czasu, zanim zaakceptujemy tą prawdę i przystąpimy do działania. Szukając informacji na temat tego, jak schudnąć 10 kg ćwiczenia i dieta muszą od razu pojawiać się w Twojej głowie – tylko wtedy masz szansę zrobić to dobrze i zmienić swoją sylwetkę na lata, a nie tylko na tygodnie czy miesiące.