Będziemy czekać, co z pewnością przyniesie nauka

Rate this post

Pierwsza tego typu inicjatywa we Włoszech jest motywowana artykułem „Nowe podejście do separacji z dziećmi: problem zdrowia publicznego” zmodyfikowany przez pediatrę Vittorio Carlo Vezzettiego i opublikowany w listopadzie ubiegłego roku przez wyróżniony światowy magazyn Health and wellness Psychology Open.

Tekst przedstawia największą metaanalizę dotyczącą konsekwencji zdrowotnych rozstań w parach z dziećmi, szczególnie w odniesieniu do sytuacji, w których następuje utrata liczby osób dorosłych lub istnieje scenariusz długotrwałego problemu.

W ostatnich miesiącach zdrowie krótki artykuł

Vezzettiego wywołał wiele zdrowie dyskusji, ponieważ skupiając się na naturalnych szkodach poniesionych przez młodzież i nastolatki w wyniku straty separacyjnej, bezwarunkowo wskazał na nowy styl życia kultur zachodnich, który chwali wolność jednostki pozbawiona jakichkolwiek obowiązków związanych z relacjami, oprócz prawniczych zwyczajów, które wybierają strategię samotnego rodzica.

Z badania Vezzettiego wyłania się nieprzyjemna rzeczywistość, a mianowicie, że dzieci bardzo znoszą, jeśli są oddzielone od mamy lub taty.

W ostatnich miesiącach zdrowie krótki artykuł

Biorąc pod uwagę tę niezaprzeczalną prawdę, a także w świetle 10 milionów dzieci w Europie, które są skazane na życie bez wśród swoich matek i tatusiów (dotyczy to jednego i pięćdziesięciu procent we Włoszech), wielu zgadza się, że rozstanie udział małoletnich jest głównym elementem ryzyka dla zdrowia publicznego.

Faktem jest, że seminarium zostało zorganizowane na terenie siedziby Ministerstwa Zdrowia, a także otrzymało powitanie od księdza

Beatrice Lorenzin, według którego „temat, niestety, jest bardzo aktualny i również zatytułowany skupić się nie tylko z perspektywy zgodnej z prawem, ale także na niezaprzeczalnych skutkach dla dobrego samopoczucia i zdrowia związanych z nimi tematów ”.

  • Sam pediatra Vittorio Carlo Vezzetti był jednym z prelegentów audio; znajomy prawnik kupujący od Sądu Najwyższego, Simone Pillon;
  • Giorgio Vaccaro, adwokat i arbiter domowy; Ugo Sabatello, Kid Neuropsychiatrist, potwierdzony badacz na Uniwersytecie Sapienza w Rzymie;
  • Giovanni Camerini, neuropsychiatra dziecięcy i psychiatra, profesor psychologii prawa w College of Padua;
  • Marco Pingitore, psychoterapeuta psycholog, prezes włoskiej kultury kryminalistyki i Giovanni Lopez, psycholog-terapeuta, kierownik Działu Psychologii.

Zawodowej i Prawnej La Casa di Nilla

Istnieje wielu operatorów z różnych zdrowie branż związanych z opieką i opieką nad małoletnimi. Wszyscy wypowiadający się specjaliści koncentrowali się na ważnym prawie dziecka do spędzania odpowiednich chwil z mamą, a także z ojcem.

Z tego powodu adwokat Pillon, uczestnik komitetu reklamowego Dnia Gospodarstwa Domowego, martwił się między innymi o potrzebę pomocy mamom i tatusiom w dalszym jednoczeniu i wspólnym wychowywaniu dzieci, zamiast szybko prowadzić parę kierunek rozłamu na początku pierwszych nieporozumień.

Pomimo dylematów par – wyjaśnił Pillon – początkowym celem kultury powinno być odkrycie środków, które chronią interesy dziecka”.

Zawodowej i Prawnej La Casa di Nilla

Po tym Pillon wskazał kilka ścieżek do obrania. Wysiłek na rzecz pojednania można podjąć w wyjątkowych ramach, takich jak „Rezydencja zapalenia” w Perugii, która zaleca drogę osiedlenia, którą w rzeczywistości pokonało około 60% par, które do tej pory się do niej zbliżały.

Jednak gdy jest to zdecydowanie trudne, pozostaje tylko wsparcie w każdej metodzie, od której zależy materialnie, z równoważnymi czasami.

W krajach, w których faktycznie stosowano politykę równoważnych czasów, spór znacznie się zmniejszył, podobnie jak możliwość pozbycia się matek i taty przez nieletniego.

Biorąc pod uwagę brak wystarczających instrumentów regulacyjnych, Pillon zasugerował promowanie protokołu ustaleń we wszystkich 136 włoskich sądach na podstawie porozumienia, które zostało już uzgodnione z sądem w Perugii, który zapewnia porównywalne czasy obecności małych dzieci.

Aby nam dokładnie doradzić, jak ważny jest ten aspekt, po raz kolejny

Trybunał w Strasburgu skazał Włochy za kolejną sprawę, w której nasz naród nie zdołał zapewnić, że związek małego dziecka z rodzicem został wykluczony z innych rodziców.

Wyrok (Improta przeciwko Włochom, 4 maja 2017 r.) Zapadł mniej niż dwa miesiące po innych 2 miesiącach w dziedzinie stosunków rodzinnych.

Do chwili obecnej, jak przypomniał pediatra Vezzetti na seminarium, rozstanie rodziców pozostaje w rzeczywistości pierwszym czynnikiem powodującym utratę rodziców przez dzieci z Zachodu.

Kilka lat po rozstaniu 30% włoskich młodych ludzi przegrywa połączenie z obydwoma numerami, podczas gdy w Danii spadł do 12%, a w Szwecji do 13, dzięki planom wspólnej opieki materialnej.

lat utrata rodziców była wynikiem nieszczęśliwych wypadków lub bitew. Badania naukowe przeprowadzone przez Vezzettiego na masach mówią, że „skutki dla dobrego samopoczucia są prawdopodobnie poważne i mogą pojawić się w nieoczekiwanych przypadkach po latach”.

Zaczynając od modeli zwierząt domowych, a następnie oceniając badania naukowe na dzieciach, które faktycznie ucierpiały z powodu tej szkodliwej myszy, praca Vezzettiego wykazała organiczne podstawy problemu, a także niezaprzeczalny wpływ na dobre samopoczucie, a także zdrowie i dobre samopoczucie nieletnich.

Uszkodzenie polegające na rozszczepieniu, a zwłaszcza utrata między dwiema dorosłymi postaciami, powoduje poważne modyfikacje układu nerwowego, hormonalnego, a nawet komórkowego, z osłabieniem i wczesnym starzeniem się chromosomów.

Istnieją również szkody związane z przekształconą produkcją cytokin, które są endogennymi moderatorami związanymi z szerokim spektrum chorób

  • Ponadto udokumentowano wyniki dotyczące rozwoju i wzrostu, na początku choroby Alzheimera, szpiczaka, reumatoidalnego zapalenia stawów, a także różnych innych skrajnie ciężkich chorób.
  • Do tego wszystkiego zalicza się już znany wpływ na zdrowie psychiczne i samopoczucie młodzieńca zmuszonego do dojrzewania bez mamy i taty: wzrost występowania lęku, a także początek zaburzeń koncentracji i deficytów zainteresowania.
  • Jeśli rozszczepienie nastąpi w ciągu dziewięciu lat, skutki te wystąpią optymalnie, wpływ jest osłabiony, jeśli traumatyczne wydarzenie ma miejsce w wieku nastoletnim.

Vezzetti doszedł więc do wniosku z literatury światowej, że jeszcze gorzej jest stracić matkę i tatę przez rozwód niż przez śmierć, ponieważ w pierwszym przypadku młodzieniec, zaznajamiając się z okolicznościami, będzie wychowywał temperament w porównaniu z matkami i tatą, którzy stworzyli utrata drugiego numeru rodzicielskiego.

W konsekwencji Vezzetti dodatkowo zgadza się, wspominając, że jedynym modelem, który ogranicza te skutki i zagrożenie utratą osoby dorosłej, jest opieka materialna dzielona.

Wraz z tym następuje zdrowie wyraźny spadek poziomu problemu

Jak stwierdziliśmy na początku, najistotniejszym elementem tych badań jest to, że problemseparacji, ze względu na jej częstotliwość, a także dotkliwość, należy traktować głównie jako kwestię zdrowia zdrowie publicznego i dobrego samopoczucia.

A ponieważ nauka stwierdza, że ​​dzieci, które dorastały, pozbawione matczynej lub zainteresowanej pomocy, grożą poważnymi problemami zdrowotnymi, konieczne jest, aby placówki przestały traktować tę społeczną sensację jako problem całkowicie prawny.

Problem dotyczy wszystkich kulturowych, a także antropologicznych, a także wymaga inicjatywy politycznej, aby umieścić zdrowie pary i ostateczne zainteresowanie dziecka w placówce.

Spowodowanie zapalenia płuc z dużym balastem, biorąc pod uwagę zakończenie roku w mieście Wuhan, megalopolis w środkowych Chinach, w naprawdę krótkim czasie zupełnie nowe ciśnienie, wcześniej nieznane na koronawirusa,

  • zostało już zgłoszone w ponad 12 krajach, z wycena około 6000 potwierdzonych przypadków, a także 132 zgony,
  • według ogólnoświatowego panelu śledzenia wygenerowanego przez systemy odnowy biologicznej John Hopkins College, a także obiekt projektowy.

Jednak to mapowanie w rzeczywistości nie obejmowało jeszcze Brazylii, w której Ministerstwo Zdrowia (MS) ma już właściwie zdrowie 3 sytuacje myślowe, w stanach Minas Gerais, Rio Grande do Sul i Paraná.

Na konferencji prasowej, która odbyła się rano 28 stycznia, minister Luiz Henrique Mandetta oświadczył, że kraj jest przygotowany do udzielania pomocy ludności, zniechęcił do podróży do Chin i obawiał się, że sytuacja wymaga uwagi, ale nie ma żadnego rodzaju paniki.