Ładowanie Wydarzenia

Własność, zarządzanie, odpowiedzialność

Szanowni Państwo

W marcu 2018 roku minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski zaproponował utworzenie rady społecznej, której głównym zadaniem będzie opracowanie dokumentu strategicznego ochrony zdrowia w Polsce. Inicjatywa z założenia odbiega od bieżących sporów politycznych, rozwinęła się poprzez autentyczny, nieskrępowany dialog osób zainteresowanych i kompetentnych. Dokument nie będzie zatem ekspresją pragnień zróżnicowanego świata interesariuszy, lecz przemyślną, wydyskutowaną wizją zasad funkcjonowania ochrony zdrowia
w najbliższych kilkunastu latach, stawiający sobie za jedyny cel optymalizację działań na rzecz zdrowia Polaków.

Debata publiczna trwać będzie nieprzerwanie do połowy 2019 roku. Trzecia  z cyklu konferencja dotyczy zarządzania i wewnętrznej struktury systemu. Wezmą w niej udział zaproszeni eksperci, ale uwagi i komentarze ze strony wszystkich osób zainteresowanych zostaną poddane dyskusji i z pewnością uwzględnione w ostatecznej wersji protokołu spotkania.
Zapraszam więc do aktywnego udziału w konferencji, która odbędzie się  29 listopada 2018 r. w Centrum Kliniczno – Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

 

Prof. Paweł Górski

SZCZEGÓŁY

Date: Listopad 29
Cost: udział w konferencji jest bezpłatny
Wydarzenie Categories:

MIEJSCE

Łódź

Polska

AGENDA

  • I. Koordynacja w systemie ochrony zdrowia
  • - podstawowe zabezpieczenie zdrowotne
  • - opieka wysokospecjalistyczna
  • II. Zarządzanie systemem
  •